דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום לבית ולמשרד

הדרך הטובה ביותר להעניק תחושה של ביטחון והגנה לבית ולמשרד היא להשתמש בדלתות אלומיניום. יחד עם זאת, אצלנו בחברת אלום אלומיניום מבינים את הערך המוסף של חומר גלם מן הסוג הזה. אנו לא מסתפקים בייצור דלתות אסתטיות ומרשימות, אלא מקפידים על תווי תקן מחמירים של בקרת איכות. איתנו תוכלו ליהנות מדלתות במחירים משתלמים ולשדרג משמעותית את הכניסה לבית או למשרד. לרשותנו מגוון רחב של דוגמאות וסגנונות עיצוב המתאימים לכל לקוח. בנוסף, אנו מעסיקים 5 עובדים מנוסים שיכולים להציע לכם עיצוב ודקורציה של דלתות אלומיניום.

דלתות אלומיניום

המקצוענים שלנו יכולים ללוות אתכם בכל פרויקט של עבודות אלומיניום. רק איתנו תשמעו על הבדלים בין דלתות אלומיניום, תקבלו הצעת מחיר מסודרת ותיהנו מיחס אישי מהרגע הראשון. המטרה שלנו היא לשלב את האלומיניום כחומר גלם מוביל בתוך חלל הפנים או החוץ שלכם. בנוסף, עם חברת אלום אלומיניום תוכלו ליצור הרמוניה בין הדלתות והחלונות. מעצבי הפנים שלנו ממליצים להתכתב בין דלתות אלומיניום וחלונות אלומיניום, להוסיף תריסי גלילה ובמידת הצורך גם לעצב את החלל עם פרופיל בלגי.

איפה כדאי להתקין דלתות אלומיניום?

היתרון של דלתות אלומיניום הוא שניתן להתקין אותן בכל סוגי המפתחים. הדלתות מתאימות לבתים פרטיים ולחדרי אמבטיה, ליצירת הפרדה אסתטית בין הגינה או המרפסת לבין הסלון ועוד. בחללים גדולים ופתוחים אפשר גם להתקין דלתות אלומיניום רחבות מתקפלות או דלתות הזזה. דלתות אלו מאפשרות גישה נוחה ומציבות את איכות החיים שלכם בראש סדר העדיפויות. לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים כבר משתמשים בדלתות אלומיניום כדי לשדרג את חלל הפנים בהוצאה מינימאלית. עכשיו גם אתם יכולים להצטרף להצלחה ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

רק אצלנו דלתות אלומיניום עוברות עיצוב מותאם אישית. בואו להיפגש איתנו ללא התחייבות, לשאוב השראה מקטלוג דגמים ולשים את האצבע על שינויים ספציפיים בתהליך הייצור. נשמח לעמוד לרשותכם עם תשובות לכל שאלה וללא התחייבות. השאירו פרטים באתר או חייגו לנציגינו ותקבלו הצעת מחיר מסודרת. הוסיפו דלתות אלומיניום לחלל הפנים בבית או במשרד ולא תתחרטו!

אולי יעניין אתכם גם :