הלוואות

הלוואות מיידיות

הלוואות הן הדרך האידיאלית עבור אנשים ללוות כסף. ישנם שני סוגי הלוואות, כלומר הלוואות בנקאיות והלוואות חוץ בנקאיות. בעוד שלשני הסוגים יש יתרונות וחסרונות, הלוואות מיידיות מועילות במקרה של חירום כאשר אנשים צריכים כסף באופן מיידי ללא זמן המתנה או עמלת עיבוד.

הלוואות מיידיות קיימת מאז שהחל עידן המקוון. כיום, יש מספר הולך וגדל של חברות הלוואות המעניקות הלוואות מיידיות על בסיס ניקוד אשראי ועוד מספר גורמים כמו מיקום, רמת הכנסה וכדומה.

העלייה בפופולריות של הלוואות דיגיטליות הובילה לכך שחברות מסוימות פיתחו אלגוריתמי בינה מלאכותית שיכולים לאשר או לדחות בקשות של מלווים באופן אוטומטי ללא התערבות אנושית.

הלוואות הן הכרח מסיבות שונות. הם יכולים להועיל כאשר אתה צריך לבצע רכישה או רוצה לממן רעיון עסקי שנמצא על סף השקה. ישנם סוגים רבים של הלוואות כמו הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות מיידיות ואפילו הלוואות ביום משכורת.

ניתן לקחת הלוואות מסוג זה בהתאם להעדפות ולצרכים שלך. הסוג והסכום ישתנו לאדם, אך עליך להשוות את שיעורי הריבית בין ספקים שונים לפני קבלת החלטת הלוואה כלשהי.

הלוואות מיידיות הן הלוואות קטנות לטווח קצר, מה שאומר שתוכלו לשים את ידכם במהירות על הכסף לכל מה שתצטרכו.

בעוד שהלוואות מיידיות הן בעלות נמוכה וקלה להשגה, הן אינן מגיעות ללא סיכונים. לפניכם רשימה של דברים שכדאי לכם להיות מודעים אליהם לפני שאתם לוקחים הלוואה מיידית.

הלוואות

הלוואות חוץ בנקאיות

הלוואות חוץ בנקאיות מהוות חלופה להלוואות בנקאיות מסורתיות. בהשוואה להלוואות בנקאיות מסורתיות, הלוואות חוץ בנקאיות בעלות ריבית נמוכה ומונפקות בתנאים גמישים.

חברות רבות ישתמשו בפלטפורמות הלוואות מקוונות כדרך להבטיח כספים לפעילותן. מלווים אלה מציעים בדרך כלל ריביות ותנאים נמוכים יותר מאשר הלוואות בנקאיות מסורתיות, אשר בתורן מעניקות להם את היכולת לגשת לנזילות במהירות.

הלוואות חוץ בנקאיות מהוות פתרון חשוב למימון עסקים קטנים וסטארטאפים מקצועיים. הם מאפשרים לחברות חדשות לקחת סיכונים שהם לא יכולים להרשות לעצמם לקחת על עצמם הלוואה בנקאית מסורתית.

בשנים האחרונות, עליית הטכנולוגיות הדיגיטליות הקלה על אנשים ללוות כסף מחוץ למערכת הבנקאית המסורתית, אך ברוב המקרים הלוואות אלו מגיעות בריבית גבוהה יותר מאשר מהבנק. מלווים חוץ בנקאיים בדרך כלל יגבו מהלווים ריביות גבוהות יותר מאשר הבנקים יגבו מכיוון שהסיכונים אינם מוגבלים לאלו הקשורים לנדל"ן או לנכסים מוחשיים אחרים. קיים גם פוטנציאל לחובות אבודים עקב חובות לא מובטחים כגון כרטיסי אשראי והלוואות אישיות.

מלווים חוץ בנקאיים כוללים: ארגוני השקעות עמיתים, פלטפורמות מימון המונים, מלווים מיקרו כגון Kiva וזידישה

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שלא חייבות לעבור דרך בנק. ישנם הרבה מלווים חוץ בנקאיים בחוץ כגון מלווים עמיתים לעמיתים, איגודי אשראי וחברות המספקות הלוואות לא מובטחות. הלוואות אלו יכולות להגיע בצורה של הלוואות אישיות או עסקיות.

קחו למשל מלווה עמית לעמית. מלווים אלו מתמחים במתן תוכניות הלוואות אישיות לאנשים עם ציוני אשראי נמוכים ו/או ללא בטחונות לגיבוי בקשות ההלוואה שלהם. הם אינם מקבלים בנקים ממשלתיים או מסחריים כשותפים מכיוון שהם בדרך כלל גובים ריבית גבוהה בהרבה ממה שהבנקים הללו היו מציעים ללקוחותיהם.

נכון לעכשיו, מלווים חוץ בנקאיים אלה נתפסים בדרך כלל כמסוכנים יותר מבנקים מסורתיים בשל חוסר ההגנה שמציעים מוסדות אלה במקרה שההחזר לא יתקיים

סוגי הלוואות

ישנם שלושה סוגים עיקריים של הלוואות – הלוואות מובטחות, לא מובטחות והלוואות ביום משכורת. הלוואות אלו יכולות לסייע בצרכים פיננסיים לטווח קצר כמו תשלום עבור תיקון רכב חירום או החלפת מכשיר שהתקלקל.

הלוואה מובטחת: הלוואה מובטחת מגובה בביטחונות. אתה נותן למלווה את הבית שלך כבטוחה כדי לקבל ריבית נמוכה על ההלוואה. סוג זה של הלוואה דורש גם מידע אישי כדי שהמלווה יוכל להעריך את יכולתך להחזיר את החוב לפני שיציע לך את ההלוואה.

הלוואות לא מובטחות: להלוואות לא מובטחות אין בטחונות והן מסוכנות מכיוון שאתה לוקח על עצמך סיכון משמעותי כשאתה מחזיר אותן בריביות העולה על 20%.

הלוואה ביום המשכורת: הלוואות ליום המשכורת הן לטווח קצר ובדרך כלל מגיעות בין 100 ל-$500

ישנם סוגים רבים של הלוואות. כמה דוגמאות הן הלוואות לבית, רכב וסטודנטים. הבנק שלך עשוי להציע גם מספר סוגים אחרים של הלוואות, אך שלושת אלה הם הנפוצים ביותר.

הלוואות לדיור מסייעות ברכישת בית, רכבים הדרושים לצרכי עבודה או לימודים ולעיתים אף חוסכות מכם פשיטת רגל.

למרות שקיימים מספר סוגי הלוואות זמינים, הם בדרך כלל נופלים לשלוש קטגוריות: הלוואות מובטחות, הלוואות לא מובטחות וכרטיסי אשראי.

הלוואות מובטחות מבוססות בטחונות בטבען ואינן דורשות תשלום ריבית.

הלוואות לא מובטחות דורשות תשלום ריבית או עמלה למלווה.

כרטיסי אשראי מאפשרים ללווה לדחות את התשלום בזמן שהם משלמים את יתרתו במלואה לאורך זמן על ידי שימוש בסכום מוגדר כמסגרת האשראי שלו.

הלוואות למוגבלים בבנק

בעלי חשבונות מוגבלים הם אותם אנשים שיש להם חשבון חיסכון בבנק, אך הם עדיין צריכים ללוות כסף. הבנקים נותנים להם הלוואות למוגבלים בבנק כשנגמר להם הכסף וזקוקים ליותר.

לבעלי חשבונות מוגבלים יש לרוב ציוני אשראי נמוכים והיסטוריית תשלומים גרועה עקב מחסור במשאבים פיננסיים, מה שמקשה עליהם לקבל אישור להלוואה למוגבלים מבנקים מסורתיים.

מלווים רבים מחפשים דרכים חדשניות להגדיל את היקף ההלוואות שלהם על ידי מתן הלוואות לבעלי חשבונות מוגבלים שאחרת היו מסורבים על ידי הבנקים המסורתיים. חברה כזו היא Lending Club, המציעה שוק מקוון שבו לווים יכולים להגיש בקשה לקבלת הלוואות ממשקיעים.

בעלי חשבונות מוגבלים  הם אנשים וחברות שיש להם בעיות פיננסיות ולכן הם צריכים ללוות כסף כדי לפתור את הבעיות שלהם. הם נחשבים מסוכנים יותר בהשוואה ללווים אחרים.

הסכמי הלוואה אינם קבועים ואינם יכולים להינעל לתקופת זמן כמו הסכם הלוואה עם אדם פרטי או חברה שיש להם הכנסה קבועה. לכן, המלווים צריכים לשקול גורמים כאלה בעת הערכת בקשות להלוואות מ-LAH לצרכיהם העסקיים.

הסיבה לכך היא שהמלווה לא יכול להיות בטוח לגבי יכולתו או נכונותו של הלווה להחזיר את הכסף בשל מקורות הכנסה מוגבלים.

בעלי חשבון מוגבל הם אלה שאין להם דירוג אשראי. בעוד שההלוואות שלהם עדיין זמינות עבורם, קשה להם יותר לקבל אשראי בשוק. משמעות הדבר היא שהם חייבים להסתמך על שיטות מסורתיות יותר של הלוואות כסף כגון הלוואות אישיות בריבית נמוכה.

על מנת שבעלי חשבונות מוגבלים יוכלו להיכנס למערכת הפיננסית המרכזית, עלינו לתת להם גישה להלוואות בריבית נמוכה יותר וללא דרישת בטחונות.

בעלי חשבונות מוגבלים נוטים יותר להילחץ כלכלית, למרות חוסר הגישה שלהם לשירותים פיננסיים. זה יכול להוביל לסיכון גבוה יותר עבורם לחובות ולעוני, שאולי לא מה שהם רוצים כשהם כבר נאבקים להסתדר.

יש צורך דחוף לספק הלוואות למוגבלים ולממשלה למצוא פתרונות שיכולים לעזור ללווים אלו לקבל גישה טובה יותר. הפתרון גם יפחית את החובות של לווים אלו, דבר המהווה דאגה רצינית לאורך זמן.

בעלי חשבון מוגבל הם אלה המחזיקים בחשבון בנק עם יתרה מצרפית של פחות מ-2,000 דולר.

בעלי חשבונות מוגבלים יכולים לעתים קרובות למצוא את עצמם במצב קשה וצריכים למצוא דרכים יצירתיות לצאת מהבעיה.

ישנם פתרונות שיכולים לעזור להם לצאת מהמצב כשהם מחפשים סיוע כלכלי.

הלוואות אלו זמינות גם לאנשים פרטיים שאין להם חשבון בנק או שאינם רוצים לפתוח אותו.

הלוואות למוגבלים בחשבון הבנק הן אלו המוצעות על ידי הבנקים עם יתרה מצרפית של פחות מ-2,000 דולר והלוואות אלו ניתנות בדרך כלל בשמם על ידי צדדים שלישיים כגון מלווים בתשלום וגובי שטרות. סכום ההלוואה קטן אך הוא עדיין נחשב כבטוחה לכל ברירת מחדל.

הלוואות למוגבלים מציעות את שיעורי הריבית הטובים ביותר עבור אנשים ללא היסטוריית אשראי רבה. רובם אינם דורשים כל בטחונות ואין להם קנסות בתשלום מראש.

אולי יעניין אתכם גם :