חלונות קליל

טיפים לבחירת חלונות קליל

חברת אלום אלומיניום גאה להציע מגוון מוצרי אלומיניום ולשווק חלונות קליל עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. לאורך השנים עבדנו מול אדריכלים ומעצבי פנים וכיום יש לנו את כל הניסיון הדרוש להתמודדות עם התאמת חלונות לצרכי הלקוח. מעבר לכך, בעסק שלנו יש 5 עובדים ותיקים בעלי התמחות רלוונטית. תוכלו לערב אותנו בתהליך קבלת ההחלטות ולחסוך הוצאות משמעותיות. יש לנו את הכלים, הניסיון והמיומנות הדרושים לצורך התאמת חלונות קליל לצרכים שלכם בבית או במשרד.

חלונות קליל

הטיפ העיקרי שלנו הוא לבחור חלונות קליל לפי הצרכים האישיים. תאמו מולנו פגישת היכרות לא מחייבת ובואו לראות מקרוב את ההבדלים בין הדגמים. שימו לב למפרט הטכני של חלונות אלומיניום ובררו על סוג הפתיחה, עובי הפרופיל, השקיפות, גודל המפתח ורמת הבידוד התרמי והאקוסטי. טיפ נוסף הוא לנצל את ההזדמנות ולהזמין דרכנו חלונות קליל איכותיים ובטיחותיים. כך תוכלו להגן על הבית או המשרד ולישון בשקט בלילה.

למה להזמין דרכנו חלונות קליל?

רק איתנו תוכלו להזמין חלונות קליל עם תעודת אחריות. תחומי הפעילות שלנו כוללים מוצרי אלומיניום, חלונות, תריסי גלילה, פרופיל בלגי והחלפת מנוע חשמלי בתריסים חשמליים. כל העבודות מבוצעות על ידינו בתוך המפעל ולרשותנו בית מלאכה עם הציוד החדיש ביותר. מלבד חלונות קליל אנו מוכרים גם ציוד של מיפרומאל, אלובין ועוד. מבחינתכם מדובר על יתרון הבא לידי ביטוי ביכולת להשוות מחירים מבלי לבזבז זמן יקר. השתמשו במוצרי האלומיניום שלנו כדי לשדרג את חלל הפנים ולא תצטרכו לשאת בהוצאות על שיפוץ כללי.

לקוחות חברת אלום אלומיניום בוחרים חלונות קליל לפי תקציב מוגדר מראש. התקציב שתגדירו ייתן אינדיקציה טובה לפרמטרים השונים ויאפשר לבחור דגם שישרת אתכם לאורך שנים רבות. איתנו גם תוכלו להתאים את סוג הפתיחה לחלל החדר, להקל על שימוש ממושך בחלונות ולשפר את איכות החיים של הילדים ובני המשפחה.

רוצים להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים? השאירו פרטים באתר הרשמי או צרו קשר עם הנציגים שלנו. בואו לקבל הצעת מחיר מסודרת וליהנות מפתרונות אלומיניום וחלונות קליל אלגנטיים.

אולי יעניין אתכם גם :