עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום בכל הסגנונות

חברת אלום אלומיניום גאה להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בישראל בתחום של עבודות אלומיניום. רק איתנו תוכלו לייצר עבודות אלומיניום בכל הסגנונות. לא משנה מה התקציב העומד לרשותכם או באיזה לוח זמנים אתם רוצים לשלב את המוצר, לנו יהיו את הפתרונות הרלוונטיים. בואו לנסות אותנו ולא תתחרטו. אין תחליף לניסיון, למיומנות ולמקצועיות של חברה העוסקת בתחום האלומיניום כבר מאז שנות ה-70 של המאה הקודמת. בנוסף, העסק מנוהל על ידי אלומיניום בונה וקיים בגלגול הנוכחי שלו משנת 1993. המשמעות מבחינתכם היא עמידה בסטנדרטים המודרניים המקובלים והצטרפות למועדון לקוחות אקסקלוסיבי.

עבודות אלומיניום

אנו מבצעים עבודות אלומיניום עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. נציגינו עובדים מול אדריכלים ובעסק יש 5 עובדים שכולם בעלי התמחות והכשרה. תחומי הפעילות שלנו כוללים ביצוע עבודות אלומיניום, ייצור חלונות, תריסי גלילה ופרופיל בלגי וגם החלפת מנוע חשמלי ותיקון מוצרים קיימים. כל העבודות מבוצעות בתוך המפעל וכך אנו חוסכים עבורכם זמן וכסף.

למה להזמין עבודות אלומיניום?

יש הרבה סיבות להזמין עבודות אלומיניום וליהנות מפתרון פרקטי ויעיל. חלונות ומסגרות אלומיניום נפוצים בבתים בישראל וגם בחללי תעשייה, משרדים ומוסדות ציבוריים. אלומיניום הוא חומר גלם עמיד לשיתוך והוא משתלם מבחינה כלכלית. אלומיניום נחשב מתכת קלה לעיצוב ולכן ניתן ליישם בעזרתו דוגמאות מגוונות. עבודות אלומיניום עולות בקנה אחד עם סגנון העיצוב המודרני, אך באותה מידה הן יכולות להתאים גם לסגנון עיצוב כפרי, מסורתי ואלגנטי. אלומיניום משדר מראה אסתטי והוא משנה לחלוטין את האופי של חלל הפנים.

מלבד האמור לעיל, כדאי להזמין עבודות אלומיניום כדי להבטיח את עמידות המוצר לאורך שנים. אלומיניום מבודד מפני קור וחום, עמיד מחשיפה ממושכת לשמש ומסוגל להתמודד עם פערי טמפרטורות ותנאי מזג אוויר קיצוניים. חלונות אלומיניום עליהם מותקנת זכוכית רגילה או כפולה מומלצים על ידי אנשי מקצוע וזוכים להצלחה לעומת כל חומר אחר.

חושבים על סגנון עיצוב ייחודי? רוצים ליהנות ממוצר משתלם? השאירו פרטים באתר האינטרנט או צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת אלום אלומיניום.

אולי יעניין אתכם גם :