תריסים חשמליים

כולם עוברים לתריסים חשמליים

יותר ויותר לקוחות של חברת אלום אלומיניום נהנים כיום מהאפשרות להתקין תריסים חשמליים בבית או במשרד. היתרון שלנו הוא ביצוע עבודות אלומיניום ברמה הגבוהה ביותר וגם אספקת שירותי החלפת מנוע חשמלי בחלונות קיימים. במילים אחרות, בזכותנו לא תצטרכו להתרוצץ בין נותני שירותים. תוכלו לתאם מולנו פגישת היכרות ראשונה ולהזמין את כל סוגי עבודות האלומיניום במקום אחד. לרשותנו בית מלאכה המשתרע על שטח של 200 מ"ר ולאורך השנים ליווי פרויקטים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אנו עובדים מול אדריכלים ומעצבי פנים וכל אחד מהנציגים שלנו עובר הסמכה ארוכה ויסודית.

תריסים חשמליים

תריסים חשמליים יקלו על איכות החיים שלכם. בזכות המוצרים שלנו תוכלו לשלב בין אסתטיקה ופונקציונאליות, לשפר את רמת הבידוד התרמי והאקוסטי ולשנות לחלוטין את המראה של החלונות וחלל הפנים. אנו מוכרים ציוד של קליל, מיפרומאל אלובין ועוד ונציגינו מוסמכים בהתקנת תריסים חשמליים תוך עמידה בלוח זמנים צפוף. אנו ידועים בזכות שירות הוגן ומומלץ ועומדים לרשותכם כמעט בכל שעה.

איך בוחרים תריסים חשמליים?

המגוון של תריסים חשמליים גדול מכפי שנהוג לחשוב. אופציה אחת היא לבחור את התריסים מבין הקטלוג הקיים של אלום אלומיניום, לתאם פגישה מול הנציגים שלנו ולקבל רעיונות חדשים. תוכלו לשאוב השראה מסוגים ספציפיים של תריסים או לבדוק כיצד לשלב אותם עם פרופיל בלגי וחלונות אלומיניום. אופציה אחרת היא לבצע התאמה אישית של התריסים. כאן נעמיד לרשותכם מעצבי פנים מובילים שיגדירו יחד איתכם את מסגרת התקציב.

ערבו אותנו מוקדם ככל האפשר ותוכלו להחליף את התריסים הקיימים במנגנון חשמלי מפנק. אנו נייצר עבורכם מוצרי אלומיניום מובילים ונתאים את סביבת הבית לסגנון החיים המודרני. אל תדאגו מפני המחיר והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים עוד היום. בואו לפגוש את אחד הנציגים שלנו ולהתנהל מול עסק עם מוניטין של איכות ומצוינות.

מתלבטים לגבי חלונות אלומיניום? לא מצליחים להחליט על סגנון עיצוב? השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם נציגי אלום אלומיניום. תנו לנו לעשות את העבודה הקשה והבטיחו מנגנון חשמלי לתריסים שלכם.

אולי יעניין אתכם גם :